BOCCE KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKA TARİHLERİ
Haber Detayı

BOCCE KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKA TARİHLERİ

2015-2016 Okul Sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenecek olan Bocce Küçükler ve yıldızlar müsabakaları 13-14 Nisan 2016 tarihinde, Gençler müsabakaları 15 Nisan 2016 tarihinde İl Müdürlüğümüz Atatürk Olimpik Spor Kompleksinde ekte belirtilen bocce yarışma talimatına göre yapılacaktır. Müsabakaların Yıldızlar ve Küçükler Teknik Toplantısı 13 Nisan 2016 saat 09.00 da Gençler Teknik Toplantısı 15 Nisan 2016 saat 09.00 da yapılacak olup, müsabakalar saat 10.00 da başlayacaktır.

ORYANTİRİNG GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI
Haber Detayı

ORYANTİRİNG GENÇLER GRUP MÜSABAKALARI

2015-2016 Okul Sporları Gençler(Kız-Erkek) Grup Müsabakaları 08 Nisan 2016 tarihinde İlimiz Kırkağaç İlçesi Çamlık Mevkinde düzenlenecektir. Teknik toplantı 7 Nisan 2016 tarihinde saat: 17.00 da Kırkağaç Gençlik ve izcilik Kamp Merkezi Toplantı salonunda yapılacaktır. Yarışmaya katılacak okullarımız 02 Nisan 2016 tarihi saat: 17.00 a kadar ekte yer alan Sporcu Kayıt Formlarını ozgurmorbel@hotmail.com adresine mail olarak atmaları gerekmektedir. Yarışma Bülteni, Yarışma talimatı, Kayıt Formu ve Sporcu Kayıt Formları ekte sunulmuştur.

YILDIZLAR YÜZME MÜSABAKALARI
Haber Detayı

YILDIZLAR YÜZME MÜSABAKALARI

2015-2016 Okul Sporları Kapsamında düzenlenecek olan Yıldızlar(Kız-Erkek) Yüzme Müsabakaları 06-07 Nisan 2016 tarihinde İl Müdürlüğümüz Atatürk Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda düzenlenecektir. Müsabakaların Teknik Toplantısı 06 nisan 2016 saat:09.00 da yapılacak olup, müsabakalar saat: 10.00 da başlayacaktır. Yüzme yarışma talimatı ve Yüzme Yarışma Programı ekte sunulmuştur. Not: Müsabakaya katılacak olan okullarımız; ekte yer alan yüzme katılım formunu doldurarak müsabakalara katılmaları gerekmektedir.

GENÇLER DART MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

GENÇLER DART MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 okul sporları kapsamında düzenlenen17 okulumuzun katılımı ile gerçekleştirilen Gençler Dart müsabakaları sona ermiştir. Katılan tüm okullarimiza teşekkür ederiz ve ilimizi gruplarda temsil edecek okullarimiza başarılar dileriz. Dereceye giren Okullarımız Genç kızlar 1 Akhisar And imam hatip l. 2 Zeynep Gülin Öngör mtal 3 Akhisar and l. 3 Salihli And l. Genç erkekler 1 özel yüksel and 2 özel gunduzalp l. 3 Akhisar Namık ogul l. 3 Turgutlu lisesi. Müsabakalar ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜKLER MASA TENİSİ MÜSABAKALARI
Haber Detayı

KÜÇÜKLER MASA TENİSİ MÜSABAKALARI

2015-2016 Okul Sporları Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Masa Tenisi Müsabakaları 11-12 Nisan 2016 tarihinde İl Müdürlüğümüz Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır. Müsabakaların Kura çekimi 11 Nisan 2016 saat: 09.00 da yapılacak olup, müsabakaya katılacak olan okullarımızın kura çekiminde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müsabakalar ekte yer alan Okul Sporları Masa Tenisi Yarışma Talimatlarına göre yapılacaktır. Yarışma talimatına ulaşmak için tıklayınız.

TENİS  YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER MÜSABAKA TARİHLERİ
Haber Detayı

TENİS YILDIZLAR VE KÜÇÜKLER MÜSABAKA TARİHLERİ

2015-2016 Tenis Müsabakaları ekte belirtilen Tenis Yarışma Talimatına göre Manisa Tenis Dağcılık Spor Kulübü Tenis Kortlarında yapılacaktır. Yıldızlar Müsabakaları:04-05-06 Nisan 2016 da, Küçükler Müsabakaları: 07-08 Nisan 2016 tarihlerinde yapılacaktır. Müsabakaların teknik toplantısı müsabakaların ilk gününde saat: 09.00 da yapılacak olup, müsabakalar saat: 10.00 da yapılacaktır.

BOKS MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

BOKS MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Okul Sporları kapsamında ilk kez düzenlenen Gençler A ve Gençler B Boks Müsabakaları 13 okulumuzun ve 29 sporcumuzun katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Katılan okullarımıza ve sporculara teşekkür eder, ilimizi gruplarda temsil edecek sporcularımıza başarılar dileriz. Müsabakalar ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

OKUL SPORLARINA KİCKBOKS BRANŞI DAHİL EDİLMİŞTİR
Haber Detayı

OKUL SPORLARINA KİCKBOKS BRANŞI DAHİL EDİLMİŞTİR

2015-2016 Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında Kickboks Yıldızlar, Küçükler ve Gençler kategorilerinde başvuru olması halinde müsabakalar düzenlenecektir. Yıldızlar ve Küçükler kategorilerinde Mart ayı sonuna kadar başvuruların yapılması gerekmektedir. Başvuru Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi üzerinden yapılacaktır. Müsabakalar ile ilgili duyurular sitemizde yapılacak olup, yarışma talimatı ekte sunulmuştur.

OKÇULUK KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKALARI
Haber Detayı

OKÇULUK KÜÇÜKLER YILDIZLAR VE GENÇLER MÜSABAKALARI

2015-2016 Okul sporları faaliyetleri kapsamında düzenlenecek olan Okçuluk Müsabakaları 11 Nisan 2016 tarihinde İl Müdürlüğümüz Atatürk Olimpik Yüzme Kompleksi Okçuluk Sahasında ekte belirtilen okçuluk yarışma talimatına göre yapılacaktır. Müsabaka teknik toplantısı müsabaka günü saat: 10.00 da yapılacak olup, müsabakalar saat 10.30 yapılacaktır.

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Okul Sporları Faaliyetleri kapsamında düzenlenen 78 okulumuzun katılımı ile gerçekleştirilen küçük erkekler futbol müsabakaları sona ermiştir. Katılan tüm okullarimiza teşekkür ederiz ve ilimizi gruplarda temsil edecek okullarimiza başarılar dileriz. Dereceye giren Okullarımız 1 Ali Rıza Çevik ort 2 Sarıgöl Atatürk ort 3 Hasan Ferdi Turgutlu ort 4 Mesir ort. Kupa töreni ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

NIKE HALI SAHA LİGİ LİSELER VE BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE BAŞVURULARI BAŞLIYOR
Haber Detayı

NIKE HALI SAHA LİGİ LİSELER VE BÜYÜKLER KATEGORİSİNDE BAŞVURULARI BAŞLIYOR

2016 Nıke Halı Saha Ligi Liseler Kategorisinde 1998-2001 arası doğumlular, Büyükler Kategorisinde 1981-1997 arası doğumlular katılabilecektir. Lige katılmak isteyenler, “www.nikehalisahaligi.com” ana sayfasındaki "Nasıl Katılabilirim" alanındaki yönlendirmeleri takip ederek ön kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Büyüklerde katılım için Kayıt için eksiksiz olarak tüm takım tarafından doldurulmuş katılım formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu gerekmektedir. Liselerde Kayıt için eksiksiz olarak tüm takım tarafından doldurulmuş ve okul resmi yetkililerince onaylanmış katılım formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu ve veli izin belgesi gerekmektedir. Detaylı Bilgiler ekte yer almaktadır.Bilgi almak için iletişim, 0236 231 46 10 (dahili 404)

FUTSAL YILDIZLAR YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA
Haber Detayı

FUTSAL YILDIZLAR YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA

2015-2016 Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında düzenlenecek olan Futsal Yıldızlar Yarı Final Müsabakaları 31 Mart - 3 Nisan 2016 tarihinde yapılacak olup, müsabakaların teknik toplantısı 30 Mart 2016 tarihinde saat: 17.00 da Çok Amaçlı Spor Salonunda(19 mayıs stadyumu yanı) yapılacaktır. Müsabakaya katılacak olan okullar yanında bulundurması gereken belgeler: Kafile Onayı, Lisanslar, Kimlikler,Esame Listesi,Eğitici Kartı. Müsabakalar Atatürk Olimpik Yüzme Kompleksi Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır. Konaklama listesi gerekli belgeler bölümünde bulunmaktadır.

GENÇ ERKEKLER ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

GENÇ ERKEKLER ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Okul Sporları Genç Erkekler Atletizm Müsabakaları 107 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilirdi. Takım olarak dereceye giren okullarımız 1 Salihli İMKB Mes ve Tek. and 2 Manisa Spor Lisesi 3 Salihli Mesleki Eğitim Merkezi 4 Akhisar Cumhuriyet METAL. Katılan tüm okullarimiza teşekkür ederiz ve ilimizi gruplarda Takım ve Ferdi olarak temsil edecek okullarimiza ve sporcularımıza başarılar dileriz.Kupa töreni ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

KÜÇÜK KIZLAR VOLEYBOL MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Okul Sporları kapsamında düzenlenen 46 okulumuzun katılımı ile gerçekleştirilen küçük kızlar voleybol müsabakaları sona ermiştir. Katılan tüm okullarimiza teşekkür ederiz ve ilimizi gruplarda temsil edecek okullarimiza başarılar dileriz. Dereceye giren Okullarımız 1 İhsan Erturgut ort 2 Yedi Eylül ort 3 Özel Salihli ort 4 Namik Kemal ort. Kupa töreni ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

GENÇLER FUTBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA
Haber Detayı

GENÇLER FUTBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA

2015-2016 Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında düzenlenecek olan Gençler Futbol Yarı Final Müsabakaları 28-31 Mart 2016 tarihinde yapılacak olup, müsabakaların teknik toplantısı 27 Mart 2016 tarihinde saat: 17.00 da Çok Amaçlı Spor Salonunda(19 mayıs stadyumu yanı) yapılacaktır. Müsabakaya katılacak olan okullar yanında bulundurması gereken belgeler: Kafile Onayı, Lisanslar, Fotoğraflı Kimlikler,Esame Listesi,Eğitici Kartı. Genç Erkekler Müsabakaları, 8 Eylül Stadında Genç Kızlar B Müsabakaları, Atatürk Spor Kompleksi Olimpik Stadında yapılacaktır. Konaklama listesi gerekli belgeler bölümünde bulunmaktadır.

GENÇLER B VOLEYBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA
Haber Detayı

GENÇLER B VOLEYBOL YARI FİNAL MÜSABAKALARI MANİSADA

2015-2016 Okul Sporları Faaliyetleri Kapsamında düzenlenecek olan Voleybol Gençler B Yarı Final Müsabakaları 24-27 Mart 2016 tarihinde yapılacak olup, müsabakaların teknik toplantısı 23 Mart 2016 tarihinde saat: 17.00 da Çok Amaçlı Spor Salonunda(19 mayıs stadyumu yanı) yapılacaktır. Müsabakaya katılacak olan okullar yanında bulundurması gereken belgeler: Kafile Onayı, Lisanslar, Fotoğraflı Kimlikler,Esame Listesi,Eğitici Kartı. Genç Erkekler B Müsabakaları, Atatürk Spor Salonunda Genç Kızlar B Müsabakaları, Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılacaktır. Konaklama listesi gerekli belgeler bölümünde bulunmaktadır.

OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ
Haber Detayı

OKUL SPORLARI BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİNE AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

https://okulsporbilgi.gsb.gov.tr/Login.aspx linki kopyalıktan sonra google da aratırsanız Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemine ulaşabilirsiniz.

GENÇ KIZLAR ATLETİZM  MÜSABAKALARI SONA ERDİ
Haber Detayı

GENÇ KIZLAR ATLETİZM MÜSABAKALARI SONA ERDİ

2015-2016 Okul Sporları Genç Kızlar Atletizm Müsabakaları 48 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilirdi. Takım olarak dereceye giren okullarımız 1 Manisa Spor Lisesi 2 Akhisar Şeyh İsa And. 3 TBMM 85,YIL ÇPL 4 Akhisar Z.Gülin Öngör METAL. Katılan tüm okullarimiza teşekkür ederiz ve ilimizi gruplarda Takım ve Ferdi olarak temsil edecek okullarimiza ve sporcularımıza başarılar dileriz. Kupa töreni ile ilgili fotoğraflara facebook sayfamız olan manisa okulsporları' ndan ulaşabilirsiniz.

GENÇLER A GENÇLER B BOKS MÜSABAKALARI
Haber Detayı

GENÇLER A GENÇLER B BOKS MÜSABAKALARI

2015-2016 OKUL SPORLARI GENÇLER A-B BOKS MÜSABAKALARI 19 MART 2016 TARİHİNDE RİNG SPORLARI SPOR SALONUNDA EKTE BELİRTİLEN BOKS YARIŞMA TALİMATINA GÖRE YAPILACAKTIR. MÜSABAKA TARTISI 19 MART 2016 SAAT:08.00-09.00, TEKNİK TOPLANTI SAAT: 10.00 DA YAPILACAK OLUP, MÜSABAKALAR SAAT: 13.00 DA BAŞLAYACAKTIR.

GENÇLER VE YILDIZLAR DART MÜSABAKALARI
Haber Detayı

GENÇLER VE YILDIZLAR DART MÜSABAKALARI

2015-2016 Okul Sporları Gençler Dart Müsabakaları 24 Mart 2016 tarihinde, Yıldızlar müsabakaları 25 Mart 2016 tarihinde İl Müdürlüğümüz 75.Yıl Gençlik Merkezinde ekte belirtilen Dart Yarışma Talimatına göre yapılacaktır. yapılacaktır. Teknik toplantı yarışma tarihinde saat: 09.30 da yapılacak olup, müsabakalar saat: 10.00 da başlayacaktır.